1033

Üzemviteli koordinátor (Csombárd)

Budapest, HU, 1033

Az ALTEO csoport tudásalapú vállalat: kiemelkedő és speciális szaktudással rendelkező, tehetséges kollégákat keresünk.

ltbeli sikereink és növekedésünk kulcsfontosságú része a meglevő csapat, jövőbeli sikereink záloga az értékek és szaktudás megőrzése.

Ha szeretnél részt venni egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő vállalatban, akkor az ALTEO csoport lehet az ideális hely számodra.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • A telephely napi működésének irányítása, felügyelete
  • Gázkompresszorok, gáztöltő kutak felügyelete és üzemállapotuk rendszeres ellenőrzése
  • Karbantartási tevékenységek ütemezése és a karbantartási terv végrehajtásának felügyelete
  • Alvállalkozók munkájának irányítása, felügyelete
  • Szállítási ütemtervek készítése és ellenőrzése
  • Adatnyilvántartások és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Beszámolók készítése, jelentési és tájékoztatási rend működtetése
  • A telephely működési rendjének fenntartása, biztonsági előírások, szabályok betartása, betartatása

  • Rendelkezel középfokú műszaki végzettséggel
  • Minimum 3 év tapasztalatot szereztél telephely üzemeltetésben vagy releváns területen
  • Vállalsz készenlétet
  • Nem ismeretlen számodra a logisztika és áruforgalom területe
  • Rendelkezel EBK területén szerzett tapasztalattal
  • Ismered az ESG és fenntarthatósági gyakorlatokat
  • Birtokodban áll B kategóriás jogosítvány
  • Mobilis vagy, nem okoz számodra gondot a létesítmények közötti utazás
  • Felhasználói szinten ismered az MS Office csomagot
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képességeid vannak

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • Van felsőfokú végzettséged
  • Angol nyelvismerettel rendelkezel
  • Tapasztalatot szereztél gázipar területen
  • Van integrált vállalatirányítási rendszer ismereted
  • Szereztél tapasztalatot Multinacionális környezetben

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ:

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Elkötelezettek vagyunk, hogy kiemelkedően biztonságos munkakörnyezetben végezhesd a munkádat
  • Olyan helyen dolgozhatsz, ahol csapataink szakmaisága kiemelkedő és berendezéseinket kimagasló megbízhatósági szinten üzemeltetjük
  • Családias légkörben egy összetartó csapat tagja leszel
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • Éves cafeteria keret
    • Teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • Egészségbiztosítási csomag
    • Céges mobiltelefon magán használatra is

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Csombárd, Somogy vármegye

AMENNYIBEN HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed megjelölésével – a "Jelentkezem" gombra való kattintás után küldd meg részünkre.