1033

Beszerző

Budapest, HU, 1033

Az ALTEO GROUP

Beszerző

Az ALTEO csoport tudásalapú vállalat: kiemelkedő és speciális szaktudással rendelkező, tehetséges kollégákat keresünk.

ltbeli sikereink és növekedésünk kulcsfontosságú része a meglevő csapat, jövőbeli sikereink záloga az értékek és szaktudás megőrzése.

Ha szeretnél részt venni egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő vállalatban, akkor az ALTEO csoport lehet az ideális hely számodra.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • Napi operatív SAP kezelés és beszállítói tevékenység irányítása;
  • A beszerzési stratégia végrehajtása és támogatása;
  • Operatív kommunikáció az érdekelt felekkel;
  • Kapcsolattartás és együttműködés az igénylő területek és társosztályokkal munkatársaival;
  • A kereskedelmi problémák megoldásának támogatása operatív szinten;
  • Beszerzési források felkutatása, árajánlatok bekérése;
  • Szenior beszerzők és flottamenedzser támogatása;
  • Beszerzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása;
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség.

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel - pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • Az SAP rendszert felhasználói szinten ismered;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel (Word, Excel, Outlook);
  • Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel szóban, írásban előny.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • Műszaki beállítottságod van;
  • Megbízható, precíz munkavégzés jellemez;
  • Meg van a képességed a csapatmunkára és az önálló munkavégzésre egyaránt;
  • Nagyfokú önállósággal rendelkezel;
  • Energiaszektorban szerzett releváns munkatapasztalatod van.

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ:

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Összetartó csapat tagja leszel;
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • éves cafeteria keret
    • teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • egészségbiztosítási csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, III. kerület

AMENNYIBEN HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed megjelölésével – a "Jelentkezem" gombra való kattintás után küldd meg részünkre.