1144

Gázmotor karbantartó

Budapest, HU, 1144

Az ALTEO GROUP

pozícióba munkatársat keres

Az ALTEO csoport tudásalapú vállalat: kiemelkedő és speciális szaktudással rendelkező, tehetséges kollégákat keresünk.

ltbeli sikereink és növekedésünk kulcsfontosságú része a meglevő csapat, jövőbeli sikereink záloga az értékek és szaktudás megőrzése.

Ha szeretnél részt venni egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő vállalatban, akkor az ALTEO csoport lehet az ideális hely számodra.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • A gázmotor egységeken és azok segédüzemi berendezésein a kezelési és karbantartási utasításainak megfelelően az előírt gyakorisággal elvégzi a karbantartási feladatokat
  • Az ALTEO Energiaszolgáltató Nyrt. minden régiójában, illetve külső partnernél végzett karbantartási feladatokban való közreműködés
  • Az ALTEO Energiaszolgáltató Nyrt. telephelyein a gázmotor egységeken, és azok segédüzemi berendezésein végzett karbantartásokon való közreműködés
  • Technológiai berendezések karbantartása, javítása; üzembiztos működést ellenőrizni
  • Szakterületen tevékenykedő idegen kivitelezők tevékenységének szakmai felügyelete, ellenőrzése
  • Közreműködés a telephelyek technológiai rendszerét érintő hibaelhárítási tevékenységben
  • Közreműködés diagnosztikai vizsgálatok elvégzésében
  • Készenléti szolgálat adása és szükség esetén 1 órán belül az erőmű területén munkába állás

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • Rendelkezel középfokú végzettséggel és 3-5 éves szakmai tapasztalattal
  • Vállalsz készenlétet
  • Van gázmotoros technológia ismereted
  • Birtokodban áll B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szinten ismered az MS Office csomagot

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • Gyakorlatot szereztél hőerőművi és épületenergetikai rendszerek karbantartásában

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ:

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk
  • Elkötelezettek vagyunk, hogy kiemelkedően biztonságos munkakörnyezetben végezhesd a munkádat
  • Olyan helyen dolgozhatsz, ahol csapataink szakmaisága kiemelkedő és berendezéseinket kimagasló megbízhatósági szinten üzemeltetjük
  • Családias légkörben egy összetartó csapat tagja leszel
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • Éves cafeteria keret
    • Teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • Egészségbiztosítási csomag
    • Céges mobiltelefon magán használatra is

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, valamint Nyugat és Dél Magyarországi régió

AMENNYIBEN HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed megjelölésével – a "Jelentkezem" gombra való kattintás után küldd meg részünkre.