1144

Projektmérnök

Budapest, HU, 1144

Az ALTEO GROUP

pozícióba munkatársat keres

Az ALTEO csoport tudásalapú vállalat: kiemelkedő és speciális szaktudással rendelkező, tehetséges kollégákat keresünk.

ltbeli sikereink és növekedésünk kulcsfontosságú része a meglevő csapat, jövőbeli sikereink záloga az értékek és szaktudás megőrzése.

Ha szeretnél részt venni egy ilyen dinamikusan növekvő és fejlődő vállalatban, akkor az ALTEO csoport lehet az ideális hely számodra.

RÁD VÁRÓ FELADATAINK:

  • A kijelölt projektekhez kapcsolódó technológiák, műszaki berendezések megfelelőségének és alternatíváinak elemzése (adat- és információ gyűjtés, értékelés);
  • Ajánlatok, ajánlatkérések, szerződések műszaki részének előkészítése a projektmenedzser feladat kiosztásának megfelelően;
  • Részvétel a projekt megvalósításában, ellenőrzésében, koordinálásban a projektmenedzser feladat kiosztásának megfelelően;
  • Kapcsolattartás a belső és külső partnerekkel.

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK TE VAGY, AMENNYIBEN:

  • Gépész vagy Villamosmérnöki végzettséggel rendelkezel;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van;
  • Felhasználói szintű MS Office és AutoCad ismereteket szereztél;
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel;
  • Jó kommunikációs készséged van és kiválóan dolgozol csapatban.

ÖRÖMMEL VESSZÜK, HA:

  • Naperőmű, akkumulátoros energiatároló vagy egyéb energetikai létesítmény megvalósításában szereztél gyakorlatot.

AMENNYIBEN CSATLAKOZOL AZ ALTEO CSAPATÁHOZ:

  • Biztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk;
  • Összetartó csapat tagja leszel;
  • Változatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetsz;
  • Versenyképes juttatási csomagot kínálunk:
    • éves cafeteria keret
    • teljesítményértékelésen alapuló bónusz
    • önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • egészségbiztosítási csomag.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, III.kerület és az ALTEO telephelyei

AMENNYIBEN HIRDETÉSÜNK FELKELTETTE ÉRDEKLŐDÉSED:

Kérjük, hogy magyar nyelvű, fényképpel ellátott önéletrajzod – a bérigényed megjelölésével – a "Jelentkezem" gombra való kattintás után küldd meg részünkre.